Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
Ladislav Cichý, farár – dekan
26.07.2015

Výberové konanie na obsadenie miesta kostolníka/kostolníčky
pre farský kostol Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa v Sabinove

Ladislav Cichý, farár – dekan

Príprava na krst

Príprava na prijatie sviatosti krstu v našej farnosti sa skladá z dvoch stretnutí. Na prvé stretnutie o kresťanskej výchove pozývame všetkých rodičov...(celý článok)

Jozef Kovalík
26.07.2015

Tento článok sa píše v čase, keď spomienky na to, čo sa odohralo, sú ešte čerstvé ako maslo a dojmy a emócie ešte stále nestihli vypŕchať. Bolo to takto...

Pondelkové ...(celý článok)

26.07.2015

Tohtoročná púť sa začala tradične svätou omšou v piatok ráno. Pri závere svätej omše nás don Pavol požehnal a vyslal na púť. Časť našej skupiny sme vyzdvihli pri kaplnke pod Š...(celý článok)

Ladislav Cichý
26.07.2015

Na mariánskom pútnickom mieste v diecéznom sanktuáriu v Obišovciach sa konajú diecézne fatimské soboty v Košickej arcidiecéze každú prvú sobotu v mesiaci. Každý dekanát, ktorý po...(celý článok)

26.07.2015

Spoločenstvo Dom Júdov vás pozýva na modlitbu chvál v piatok 31.7.2015 po večernej sv. omši o 19:15 na námestí pred kostolom sv. Jána Krstiteľa v Sabinove.

Tomáš Kormaník, kaplán
11.07.2015

Niekedy je zaujímavé uvedomiť si, že miesta, ktoré sme kedysi navštívili spolu s príbuznými či priateľmi, sa raz stanu naším „pracoviskom“. To je aj môj príbeh. V mladosti som ...(celý článok)

Marek Michalčík, koordinátor Národného pochodu za život 2015
11.07.2015

Milý priateľ v ochrane života!

Národný pochod za život je celoslovenským podujatím, ktoré nie je podporované silnými farmaceutickými firmami, ani inými záujmovými skupina...(celý článok)

11.07.2015

„Kráľovstvo sa pomaly rozrastá. Hradby už pevne stoja, ale ja potrebujem niečo lepšie − Teba!“ povedal kráľ. „Potrebujem práve Teba. Si dosť odvážny bojovať za mňa a ochrá...(celý článok)

11.07.2015

Naša farnosť organizuje púť do Ríma v čase od 13. 9. do 18. 9. 2015. Predpokladaná cena je 310,- €. V cene zájazdu je zahrnutá doprava klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s polpen...(celý článok)

Okresné riaditeľstvo PZ v Prešove
11.07.2015

Takmer každý týždeň v médiách zaznie informácia o zranení, ba dokonca aj smrti chodcov, ktorí sú tiež účastníkmi cestnej premávky. Policajný zbor Slovenskej republiky sa preto v ...(celý článok)

Ladislav Cichý
27.06.2015

Po troch rokoch odchádza z pastoračnej služby v našej farnosti vdp. kaplán Juraj Sitarčík. Dekrétom je k 1. júlu preložený za farského administrátora do farnosti Slovenská Kajňa. ...(celý článok)

Hana Šimčíková - Spoločenstvo Dom Júdov
27.06.2015

Nikto z nás nemá rád dlhy. Ani ja. A predsa by som vám jeden chcela splatiť. Dlhujem vám totiž pokračovanie príbehu z misií v Turkmenistane. Čas dozrel a nám sa konečne podarilo prip...(celý článok)

27.06.2015

Pozývame všetkých farníkov na víkendovú pešiu púť Sabinov – Levoča v termíne od 3. do 5. júla 2015. Stretneme sa ráno vo farskom kostole o 6:45 na sv. omši, pri ktorej bude...(celý článok)

Ľuboš Juraško, kaplán
27.06.2015

V utorok je ten krásny deň, na ktorý ste celý rok čakali. Do rúk dostanete biely papier s hodnotením vašej celoročnej námahy. Začínajú sa pre vás letné prázdniny. Dni voľna, záb...(celý článok)

- Novéna k Duchu Sv. každý deň o 18.15 hod. pred večernou sv. omšou,

- moderovaná adorácia vo štvrtok po sv. omši o 19.30 hod.,

- sv. spoveď pred birmovkou pre bir...(celý článok)

CZŠ
20.06.2015

Žiaci, zamestnanci a priatelia CZŠ sv.Jána Krstiteľa Vás pozývajú na sviatok Narodenia Jána Krstiteľa 24. júna 2015 (streda) o 16:00 na slávnostný kultúrny program spojený s oceňov...(celý článok)

20.06.2015

Spoločenstvo Dom Júdov vás pozýva na modlitbu chvál v piatok (26.6.2015) po večernej sv. omši.

Menovanie nového generálneho vikára

Po odchode Mons. Stanislava Stolárika, košického pomocného biskupa za diecézneho biskupa do Rožňavy, bol Mons. Pavol Dráb od 1. apr...(celý článok)

Ľuboš Juraško, kaplán
20.06.2015

Milí mladí priatelia, pútnici!

Naše celoročné putovanie s Pánom Ježišom po jednotlivých najdôležitejších miestach jeho života sa tento týždeň skončilo. Putovanie sa s...(celý článok)

created by majo    |    admin@farnostsabinov.sk