Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
25.04.2015

Srdečne Vás pozývame na divadelnú hru Karola Wojtylu (Jána Pavla II.) Lúče otcovstva, ktorú Teatro Colorato Bratislava v réžii Petra Weincillera prináša kvôli diváckemu záujmu do Pre...(celý článok)

25.04.2015

Riaditeľstvo CZŠ sv. Jána Krstiteľa v Sabinovie oznamuje rodičom, že z dôvodu prípravy organizácie šk. roka 2015/2016 zápis žiakov do 5. ročníka

25.04.2015

Tento týždeň sme navštívili mesto ............ (doplň). Ježiš v ňom stretol muža, ktorý sa volal ........... (doplň). Bol hlavným................ (doplň). Prečo Zachej nemohol ...(celý článok)

SuE Kovalíková
18.04.2015

V sobotu ráno o 7:07 vyrazilo 7 statočných zo Sabinova na Arcidiecézne stretnutie mládeže v Prešove. Po registrácii, ktorá prebehla pred františkánskym kostolom, nasledova...(celý článok)

18.04.2015

Tento týždeň sme navštívili okolie Galileje, kde Pán Ježiš vyučoval ľud a rozprával ľuďom o Bohu. Veľmi zdôraznil, že aj deti majú právo, aby Ho počúvali, aby sa Ježi...(celý článok)

18.04.2015

Spoločenstvo Dom Júdov vás pozýva na modlitbu chvál v piatok (24.4.2015) po večernej sv. omši v kostole. Nechajme sa osloviť živým Kristom. “Ježiš ju oslovil: Mária!” (Jn 20,16)

podľa Vatikánskeho rozhlasu
11.04.2015

Pápež František oznámil slávenie Jubilejného roku milosrdenstva. Svoje rozhodnutie zverejnil počas homílie kajúcej pobožnosti v Bazilike sv. Petra pri príležitosti otvorenia pôstnej ...(celý článok)

11.04.2015

Milí pútnici!

Po veľkonočných sviatkoch sme sa opäť vybrali na naše putovanie spolu s Pánom Ježišom. Nezadržateľne sa blížime do cieľa. Tento týždeň sme boli...(celý článok)

05.04.2015

Všetkých mladých pozývame na Arcidiecézne stretnutie mládeže, ktoré bude 11. apríla v Prešove.

05.04.2015

Tajnička na Veľkonočnú nedeľu poobede (nie len pre teba).

Maja Mervová
28.03.2015

Minulú sobotu sa v priestoroch CZŠ zišlo približne 80 mladých na dekanátnom stretnutí. Svojou prítomnosťou nás poctili hostia z Ostrovian, Hermanoviec, Jarovníc a Šarišskýc...(celý článok)

28.03.2015

Pozývame vás na spoločnú modlitbu Novény pred Sviatkom Božieho milosrdenstva v našej farnosti takto:

1. a 2. deň – Veľký piatok, Biela sobota po Ranných chválach

3. deň ...(celý článok)

28.03.2015

Tento týždeň sme navštívili územie Týru a Sidonu. Určite si pamätáš, aká udalosť s Pánom Ježišom sa tam odohrala. Ak nie, tak skús si nalistovať Evanjelium podľa Marka...(celý článok)

21.03.2015

Konferencia biskupov Slovenska s veľkým znepokojením sleduje rastúce prenasledovanie kresťanov a iných náboženských skupín na Blízkom a Strednom východe i v nie...(celý článok)

21.03.2015

V tomto období beží 15. ročník kampane 25. marec – Deň počatého dieťaťa. Opäť chceme bielymi stužkami upozorniť celé Slovensko na potrebu ochrany tých najbezbrannejších, t...(celý článok)

21.03.2015

Pozývame vás na modlitbu chvál v piatok 27.3.2015 po sv. omši v kostole.

21.03.2015

Tak pokračujeme ďalej v našom putovaní. Minulý týždeň sme navštívili mesto Nazaret, kde Pán Ježiš vyrástol. Tento týždeň sme nenavštívili mesto, ale pusté miesto v sa...(celý článok)

Ondrej Ungvarský
17.03.2015