Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
MsKS v Sabinove a Štátna filharmónia Košice

MsKS v Sabinove a Štátna filharmónia Košice Vás pozývajú
v rámci 49. Medzinárodného organového festivalu Ivana Sokola
dňa 19. septembra 2019 <...(celý článok)

Natally
15.09.2019

Každú noc ľahám s nádejou,

že ďalší deň ma čaká,

že zase uvidím Tvoje slnko,

áno, to krásne Božie svetlo.

Každý výdych s nádejou,

...(celý článok)

15.09.2019

Asi mám teplotu... Je mi zle a cítim sa mizerne... Čo sa tam stalo? Autonehoda či srdcová príhoda? Volajte záchranku! Číslo poznáte... Ešte dobre, že v prípade núdze poznáme tie sp...(celý článok)