Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
14.01.2017

V týchto dňoch sa dožíva náš organista Juraj Vrábel 70 rokov života. Pri tejto príležitosti sme mu položili niekoľko otázok.

Zuzana Čorbová
14.01.2017

V nedeľu 8. januára 2017 sa v rímskokatolíckom kostole Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa konal charitatívny vianočný koncert pod názvom Spasiteľ sa rodí – oslavujme ho. Podujati...(celý článok)

Ľuboš Juraško, kaplán

Ahojte deti!

Po vianočných prázdninách – možno pre niektorých krátkych – sa opäť stretávame pri detských svätých omšiach a v našom detskom okienku. Tento týždeň sm...(celý článok)

Margita Pállová
14.01.2017

Všetci ľudia na svete sme pútnikmi. Nosíme Krista vo svojom srdci, lebo sme veriaci a prijali sme Ho, bez Neho sme blúdiaci. Izraelský národ putoval s archou po púšti, Ježiš putoval e...(celý článok)

07.01.2017

Z príležitosti okrúhleho životného jubilea, ktorého sa dožíva p. Juraj Vrábel, náš farský organista a kantor, budeme v sobotu 14. januára 2017 pri sv. omši o 12.00 hod. vo farskom k...(celý článok)

Ladislav Cichý
07.01.2017
  • personálne zmeny: kaplánmi sú Ľuboš Juraško a Miroslav Liška, Tomáš Kormaník odišiel za kaplána do Michaloviec; u otcov saleziánov: Pavol Seman, Vincent Macejko a Juraj K...(celý článok)
Aneta Dvorščáková
07.01.2017

Istého dňa počas praxe som dostala otázku od jedného milého pána: Čo by som chcela zmeniť vo svete. Priznám sa, že v tej chvíli som nevedela, čo mám povedať, ako keby mi nič nenap...(celý článok)

Farská charita Božieho milosrdenstva
31.12.2016

Podrobná evidencia príjmov a výdavkov je zaevidovaná v účtovníctve.

YoE Kovalík

Zapadajú sane snehom,
kričia chlapci z neho (s nehou):
rolničky, rolničky, kto vám dal ten hlas?
My pozdravujeme vás, hello!
Prajeme požehnané vianočné ...(celý článok)

Mária Kolárčiková
31.12.2016

Tento rok sa nám podarilo na účet Dobrej noviny odoslať 1258,74 €. Štyridsať detí − koledníkov, sprevádzaných 19-timi ochotnými animátormi navštívilo 72 rodín v našom meste. ...(celý článok)

animátori
31.12.2016

22. ročník Dobrej noviny je za nami! Tohto roku sme sa opäť vybrali do vašich príbytkov, aby sme aj k vám priniesli radostnú zvesť o narodení Ježiša Krista. Do tohto ročníka sa zapo...(celý článok)

Iveta Šoltysová
31.12.2016

Počas koledovania s Dobrou novinou navštívilo 25 malých koledníkov a 14 animátorov 67 rodín, v ktorých ohlásili radostnú zvesť o narodení Spasiteľa. Táto akcia je už tradične spoj...(celý článok)

31.12.2016

Pozývame Vás na vianočný charitatívny koncert 8.1.2017 o 16.00h.

25.12.2016

V jednej kolede sa spieva, že by sme sa mali pripraviť na to, aby sme privítali svojho Pána ako treba. Čo to znamená? Prečo by sme sa mali nejako výnimočne o to snažiť počas adventu, ...(celý článok)

Farská charita Božieho milosrdenstva
25.12.2016

Tam, kde je láska medzi nami, tam je prítomný aj Boh.

Týmto chceme poďakovať všetkým úžasným ľuďom, ktorí štedro podporili vianočnú zbierku pre rodiny v núdzi. Našlo ...(celý článok)

Ľuboš Juraško, kaplán

Ahojte deti!

Táááák a máme tu Vianoce. Konečne, však? Pripomíname si narodenie Pána Ježiša. Určite si si už rozbalil darčeky, ktoré si našiel pod stromčekom. Máš veľ...(celý článok)