Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
ACN – Aid to the Church in Need - Pomoc trpiacej Cirkvi

Milí priatelia,
pápežská nadácia ...(celý článok)

Jozef Kovalík
16.12.2017

Sobotné ráno 2. decembra sa pre našu skupinu deväťdesiatich Sabinovčanov začalo netradične skoro. Už o 4:30 sme na dvoch autobusoch (s veliteľmi p. kaplánom Lukášom a p. diakon...(celý článok)

16.12.2017

Milé deti, detektívi sa po krátkej dovolenke vrátili späť k vyšetrovaniu nášho prípadu a pri našom poslednom stretnutí sme počuli, ako sa Ježiš presunul z Nazareta na ďalšie mie...(celý článok)

Peter Pasternák
16.12.2017

Od spustenia nového miništrantského systému ubehli tri mesiace. Na konci každého mesiaca sme odmenili miništrantov s najväčším počtom bodov. Ako poďakovanie pre miništrantov za...(celý článok)

ACN – Aid to the Church in Need - Pomoc trpiacej Cirkvi
09.12.2017

Našou odpoveďou na otázku migrácie je konkrétna pomoc ...(celý článok)

Iveta Šoltýsová
09.12.2017

Koledovanie, vinšovanie je hlbokou súčasťou slovenskej kultúry. Prianie šťastia a materiálnej hojnosti je u nás spojené so zvestovaním radosti z narodenia Božieho Syna. Dotvára t...(celý článok)

Ladislav Janiga, vodca 65. zboru Brabeňaki Sabinov
09.12.2017

Aj tento rok budú skauti po celom Slovensku roznášať Betlehemské svetlo. Tento plamienok nesie posolstvo mieru, pokoja, lásky a porozumenia. Každý plamienok, ktorý sa rozžiari na Sloven...(celý článok)

Martina Ernstová
09.12.2017

V sobotu, 2. decembra, sa dva autobusy sabinovských farníkov vybrali na exkurziu do Budapešti. Najprv sme navštívili tzv. Matejov kostol (Nanebovzatie P. Márie) na Budínskom hrade. Naši k...(celý článok)

Milé deti,

minulý týždeň sme si dali krátku prestávku v našom vyšetrovaní a rozprávali sme si o sv. Mikulášovi. Počuli sme príbeh o tom, ako Mikuláš pomohol trom die...(celý článok)

03.12.2017

Farská charita Božieho milosrdenstva vyhlasuje vianočnú zbierku trvanlivých potravín (cestoviny, strukoviny, cukor, konzervy, zelenina), masla a mlieka, potravín na vianočné pečen...(celý článok)

Miroslav Liška, kaplán
03.12.2017

V našom národe nemáme veľké počty oficiálne vyhlásených svätých. O to vzácnejšie sme vnímali slávnosť blahorečenia dona Titusa Zemana v septembri v Bratislave. Od tej chvíle j...(celý článok)

Juraj Vrábel ml.
03.12.2017

Veriaci našej farnosti si možno utorňajší večer 21. novembra 2017 predstavovali „klasicky“. Mohli ho tráviť s rodinou či v spoločnosti svojich priateľov. Dnes ale máme možnosť s...(celý článok)

03.12.2017

Milé deti, naposledy sme spolu s Ježišom prišli na jedno špeciálne miesto – do synagógy, v ktorej Ježiš o sebe prehlásil, že prišiel na svet preto, aby ohlasoval radostnú zvesť, ...(celý článok)

26.11.2017

Spoločenstvo Dom Júdov vás pozýva na modlitbu chvál - v piatok 1.12.2017 po sv. omši o 19.30.

25.11.2017
  • zmena dopravy, ideme dvoma autobusmi, nastúpite podľa zoznamov na autobusoch
  • zraz prihlásených o 4.20 hod. pred MskS, odchod o 4.30 hod. od MsKS
  • cestovné poistenie si...(celý článok)