Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
Terézia Vargovčíková, CZŠ sv. Jána Krstiteľa
29.08.2015

Kým ostatným spolužiakom sa zdá, že prázdniny pomaly končia, tie naše, našťastie, ešte len začínajú. Aj takto mohli zhodnotiť po polnoci na 4. augusta svoj návrat zo súťaže Rob...(celý článok)

Ľuboš Juraško, kaplán
29.08.2015

Milé deti!

Horúce leto je pomaličky za nami a s ním aj obdobie bezstarostných dvojmesačných prázdnin. Pevne verím, že ste si poriadne oddýchli, zažili množstvo zážitkov a...(celý článok)

22.08.2015

Drahí farníci, pozývam vás všetkých na slávenie tohtoročného Farského dňa a osláv patróna nášho kostola, farnosti a mesta sv. Jána Krstiteľa a jeho mučeníckej smrti. Toh...(celý článok)

Dušan Škurla – informácie a odporúčania
22.08.2015

Detailný program bude popísaný na stránke www.pochodzazivot.sk a tiež v programovom letáku, ktorý dostanú účastníci NPzŽ. V nedeľu dopoludnia sa stretnú diecézne rodiny pri sv. om...(celý článok)

22.08.2015

Letné prázdniny sú obdobím výletov, stanovačiek, chatovačiek, festivalov a rôznych iných podujatí. A k nim jednoznačne patria aj letné tábory. A ako to už u nás býva zvykom, aj te...(celý článok)

www.pochodzazivot.sk
08.08.2015

Misiou Národného pochodu za život je na celoslovenskej úrovni a verejným spôsobom vyjadriť túžbu a žiadosť po spoločenskej zmene, ktorá by sa prejavila v ochrane života každého č...(celý článok)

Iveta Šoltysová
08.08.2015

Náš tábor s názvom Detektívna akadémia a mottom: „Tým, čo Ho hľadajú, samé dobré veci dá.“, sa konal tento rok o pár týždňov skôr ako po minulé roky. V pondelok rán...(celý článok)

Ladislav Cichý, farár – dekan
26.07.2015

Výberové konanie na obsadenie miesta kostolníka/kostolníčky
pre farský kostol Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa v Sabinove

...(celý článok)
Ladislav Cichý, farár – dekan

Príprava na krst

Príprava na prijatie sviatosti krstu v našej farnosti sa skladá z dvoch stretnutí. Na prvé stretnutie o kresťanskej výchove pozývame všetkých rodičov...(celý článok)

Jozef Kovalík
26.07.2015

Tento článok sa píše v čase, keď spomienky na to, čo sa odohralo, sú ešte čerstvé ako maslo a dojmy a emócie ešte stále nestihli vypŕchať. Bolo to takto...

Pondelkové ...(celý článok)

26.07.2015

Tohtoročná púť sa začala tradične svätou omšou v piatok ráno. Pri závere svätej omše nás don Pavol požehnal a vyslal na púť. Časť našej skupiny sme vyzdvihli pri kaplnke pod Š...(celý článok)

26.07.2015

Na mariánskom pútnickom mieste v diecéznom sanktuáriu v Obišovciach sa konajú diecézne fatimské soboty v Košickej arcidiecéze každú prvú sobotu v mesiaci. Každý dekanát, ktorý po...(celý článok)

26.07.2015

Spoločenstvo Dom Júdov vás pozýva na modlitbu chvál v piatok 31.7.2015 po večernej sv. omši o 19:15 na námestí pred kostolom sv. Jána Krstiteľa v Sabinove.

...(celý článok)
Tomáš Kormaník, kaplán
11.07.2015

Niekedy je zaujímavé uvedomiť si, že miesta, ktoré sme kedysi navštívili spolu s príbuznými či priateľmi, sa raz stanu naším „pracoviskom“. To je aj môj príbeh. V mladosti som ...(celý článok)

Marek Michalčík, koordinátor Národného pochodu za život 2015
11.07.2015

Milý priateľ v ochrane života!

Národný pochod za život je celoslovenským podujatím, ktoré nie je podporované silnými farmaceutickými firmami, ani inými záujmovými skupina...(celý článok)

11.07.2015

„Kráľovstvo sa pomaly rozrastá. Hradby už pevne stoja, ale ja potrebujem niečo lepšie − Teba!“ povedal kráľ. „Potrebujem práve Teba. Si dosť odvážny bojovať za mňa a ochrá...(celý článok)

11.07.2015