Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
20.12.2014

Ako je už všetkým známe, dňa 27. augusta kancelária prezidenta prevzala od Aliancie za rodinu petíciu za vyhlásenie referenda so štyrmi otázkami, ktorú podpísalo 400 tisíc ob...(celý článok)

ThLic. Roman Seko, riaditeľ sekcie pre rodinu žilinskej diecézy
20.12.2014

Najväčším ohrozením manželstva a rodiny dnes môže byť naša vlastná pasivita. Ak uveríme tomu, že sa nedá nič robiť, stane sa to realitou. Dejiny nás presviedčajú, že veľké ...(celý článok)

Milé deti!

V príhovore detskej sv. omše sme si povedali, že treba zachrániť aj tretí plamienok na venci a tým bol plamienok s menom..............? Tento plamienok lásky je ve...(celý článok)

Farská charita Božieho milosrdenstva a OZ Samaritán
14.12.2014

Do 19.12. je možné prispieť do farskej vianočnej zbierky trvanlivých potravín pre odkázané rodiny a aj nahlásiť rodiny, ktoré by takúto pomoc potrebovali. Príspevky je potrebné pr...(celý článok)

účastníci – ešte „nesnúbenci“ :)
14.12.2014

Prežívame adventný čas – čas prípravy, čas očakávania príchodu Ježiša, čas zamyslenia sa nad svojím životom, čas na nové predsavzatia v duchovnom živote, čas na pozitívne zm...(celý článok)

Naši mladučkí priatelia!

Pamätáte si ešte, aké mená mali sviečky na našom adventnom venci, ktoré postupne zhasínali? Pomôžem, že boli dve. Áno, volali sa sviečka...(celý článok)

14.12.2014

„... a jeho milosrdenstvo z pokolenia na pokolenie s tými, čo sa ho boja.“ Lk 1, 50

Stále je Advent − čas očakávania, čas milosti, čas, kedy Boh navštívi svoj ľ...(celý článok)

Žiaci, pedagógovia a absolventi ZUŠ Sabinov, Symfónia o.z.
14.12.2014

Žiaci, pedagógovia a absolventi ZUŠ Sabinov, Symfónia o.z. Vás pozývajú na Spomienkové matiné na koncertné turné v Taliansku 16.12.2014 ktorého súčasťou bude sv. omša so začiatkom o 18:30 hod. v Rímskokatolíckom kostole Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa v Sabinove....(celý článok)

06.12.2014

Pozývame všetkých, ktorí sa chcú zapojiť do prípravy tohtoročnej Dobrej noviny na spoločné stretnutie v nedeľu (7. 12.) o 16.00 hod. na fare.

Zvlášť pozývame deti, ktoré...(celý článok)

06.12.2014

Maličkosti, ktoré môžu pomôcť tomu, aby sa z Adventu stal skutočne milostivý čas:

06.12.2014

Pozývame chlapcov od 18 rokov, ktorí sa rozhodujú o svojom ďalšom duchovnom živote na polročný duchovný a formačný pobyt do komunity otcov rogacionistov v Desenzane del Garda v Talians...(celý článok)

Milé deti!

Minulú nedeľu sme začali nové liturgické obdobie, ktoré sa nazýva? ..........(doplň)

Áno, presne tak. Zapálili sme prvú sviečku na adventnom venci, dne...(celý článok)

Farská charita Božieho milosrdenstva a OZ Samaritán
29.11.2014

Človek, ktorý sa považuje za kresťana, nikdy nemôže povedať, že sa ho netýka, ako žijú ľudia okolo neho. Niekde som čítala, že Ježiš stále nachádza ľudí, cez ktorých nám ot...(celý článok)

Zuzana Matisovská